Fotelik samochodowy – wierny towarzysz podróży

Przyszli rodzice zajmują się kompletowaniem całej wyprawki dla maluszka, co jest nie lada wyzwaniem. Rodzice zastanawiają się nad dokonaniem właściwego wyboru jednego z  najważniejszych produktów w kategorii najważniejszych jakimi są: fotelik samochodowy, wózek, łóżeczko. Niezależnie od podjętej decyzji, co do wyboru produktów należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników: wygodę użytkowania, bezpieczeństwo, wykonanie oraz inne funkcje, jakie dany produkt zapewnia. Nowoczesne technologie sprawiają, że oferowane produkty są atrakcyjne, praktyczne i funkcjonalne.

Rodzice, którzy doczekali się dziecka, pragną mu zapewnić wszystko, czego ono potrzebuje. A najważniejsze, co rodzice mogą dziecku dać to poczucie bezpieczeństwa, które silnie musi odczuwać od pierwszych dni życia. To poczucie bezpieczeństwa z pewnością może zapewnić przyjazny, komfortowy fotelik samochodowy, jakim jest fotelik Kinderkraft MyWay, który może być używany już od urodzenia.  Fotelik ten posiada wszystkie niezbędne atesty i normy a także wymagania techniczne, które musi spełniać fotelik samochodowy. Posiada on specjalny certyfikat bezpieczeństwa ECE R44.04 a także został poddany testom zderzeniowym: TASS INTERNATIONAL przechodząc w ten sposób wszelkie wymagane kontrole. Kinderkraft My Way jest przeznaczony dla dziecka aż do ukończenia przez nie 12 roku życia. Kinderkraft to jeden z praktycznych fotelików, bo właśnie rośnie wraz z dzieckiem.

Fotelik Kinderkraft MyWay to wygodny oraz stabilny fotelik samochodowy, który umożliwia stabilne oraz właściwe zamontowanie w samochodzie, dzięki kilku sposobom montażu. Pierwszym jest gotowy system zabezpieczeń ISOFIX, który za pomocą wysuwanych złączy wychodzących z fotelika, montuje się z zaczepami. Które znajdują się już prawie w każdym samochodzie, ten system łączenia to osiągnięcie maksymalnej stabilności fotelika. Drugi system zabezpieczeń fotelika to specjalny pas Top Tether, biegnie on z tyłu fotelika od strony oparcia, zapewnia on dziecku właściwą pozycję dzięki czemu nie kręci się ono podczas jazdy na boki w foteliku. Trzecim sposobem użytych zabezpieczeń jest trzypunktowy pas bezpieczeństwa, który przeznaczony jest dla dzieci, które już nie muszą jeździć wraz z użyciem uprzęży fotelika.

MyWay posiada jeszcze inną zaletę – jest to wysoko rozwinięty system regulowania, co na pewno zwiększa wygodę małego pasażera. W szybki sposób może być ustawiony  zagłówek, uprząż oraz siedzisko fotelika, to nic trudnego. Tapicerka fotelika nadaje się do prania jest miękka oraz przyjazna w dotyku.