sitodruk gdzie kupic

Farby UV do sitodruku – jakie wybrać?

Druk sitowy to bardzo popularna i sprawdzona forma nanoszenia druku na różne powierzchnie. Charakteryzuje się przede wszystkim bardzo dużą dokładnością, estetyką wykonania, prostotą nanoszenia, jak również trwałym efektem. Aby taki efekt osiągnąć, zdecydowanie warto stosować odpowiedniej jakości komponenty, w tym farby UV do sitodruku. Dzięki nim na pewno nasz biznes będzie bardziej opłacalny.

Co to są farby UV do sitodruku?


Gdy chcemy profesjonalnie zajmować się między innymi sitodrukiem, przede wszystkim powinniśmy zainwestować w dobrej jakości urządzenia, jak również w farby UV do sitodruku. Wtedy zdecydowanie będziemy mieli pewność, że wydruki będą nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim trwałe, zgodne z oczekiwaniami klientów.

Farby UV do sitodruku są uniwersalnymi produktami, dzięki którym możemy uzyskać dobry efekt, a także maksymalną siłę krycia. Główną zaletą farb jest posiadanie fotoinicjatorów UV, dzięki którym farby szybko wysychają, a sam nadruk jest odporny na uszkodzenia. Farba zapewnia natychmiastowe schnięcie, po uprzednim naświetleniu.

Farby UV do sitodruku można wykorzystać między innymi do drukowania reklam, naklejek, displayów, a także pop. Są również wykorzystywane do wykonywania różnego rodzaju prac graficznych.

Materiały do sitodruku – sklep DrukSerwis


Materiały do sitodruku przede wszystkim muszą być odpowiednio dopasowane do potrzeb, a także posiadać określone parametry, które wpłyną na komfort druku, a także jego estetykę i trwałość. Warto wszystkie materiały zamawiać w dobrych, dobrze wyposażonych sklepach, np. materiały do sitodruku – sklep DrukSerwis.

Zalety współpracy z dobrym sklepem to:

  • nieograniczony dostęp do szerokiej oferty produktów,
  • pewność, że określony towar jest po prostu dostępny,
  • pewność, że sklep oferuje wybór produktów w różnych wariantach,
  • możliwość skorzystania z różnego rodzaju promocji,
  • pewność, że zakupiony przez nas towar zostanie dostarczony jak najszybciej i będzie odpowiednio zapakowany,
  • szansa, że przy kolejnych zakupach będziemy mogli otrzymać rabaty.