Exploding box jako alternatywa klasycznych kartek

Każdy prezent wymaga wyjątkowej oprawy, a taką jest z pewnością popularny od dłuższego czasu exploding box. Daje on szereg możliwości, spośród których można wyróżnić na przykład umieszczenie w nim pieniędzy lub innego drobiazgu. Wybuchające pudełko sprawdzi się dosłownie na każdą okazję: ślub, imieniny, urodziny, rocznica ślubu, wieczór panieński, czy kawalerski.

Dlaczego warto kupić exploding box?

Zamiast popularnych do niedawna kartek okolicznościowych warto postawić na efektowny exploding box. To jedna z najlepszych i zdobywających rosnącą popularność alternatyw. Ciekawe wzory dostępne są na przykład na platformie Artyferia, gdzie swoje prace oferują polscy rękodzielnicy. Przykładają oni szczególną wagę do jakości papieru oraz ogólnej staranności wykonania każdego elementu. Po rozłożeniu exploding box tworzy oryginalną, przestrzenną kartkę na konkretną okoliczność. Na ściankach najczęściej umieszczane są ciekawe wierszyki lub osobiście ułożone życzenia. To rozwiązanie jest nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne, gdyż w środku gość może ukryć prezent w postaci pieniędzy. Najważniejszą zaletą exploding boxów jest możliwość ich personalizacji, a takie podarunki są zawsze najlepszymi pamiątkami. Na przykład z okazji ślubu można umieścić imiona pary młodej, miejsce i datę uroczystości, pasujące do okazji sentencje, czy zdjęcia młodych małżonków. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, współcześni twórcy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów zatem spełniają ich wizje.

nowoczesny prezent

Exploding box jako idealny prezent

Kwiatki, wstążki, dekoracyjny papier, oryginalne czcionki to tylko kilka elementów, które składają się na każdy exploding box. W projektach pojawiają się ponadto kryształki, koraliki, ażurowe materiały i ciekawe grafiki. Inspiracje godne uwagi znajdują się między innymi na portalu Artyferia, gdzie pomysłowość idzie w parze z wysoką jakością produktów. Każdy twórca wskazuje termin realizacji zamówienia, dlatego warto je złożyć możliwie najszybciej, aby nie martwić się o ewentualne opóźnienia. W niektórych wzorach eksplodujących pudełek umieszczone są specjalne kieszonki na upominki pieniężne, oczywiście wszystko zależy od oczekiwań osób zamawiających. Niezależnie od dokonanego wyboru pewne jest to, że exploding box jest idealnym prezentem na wszystkie okazje. Stanowi rozwiązanie zastępcze dla klasycznych kartek, zdecydowanie większą popularność zdobywają produkty wykonywane ręcznie. W gotowych kartkach zazwyczaj nie ma wiele miejsca na dopisanie życzeń od siebie, czy wierszyków. Eksplodujące pudełka natomiast zaskakują, są wykonywane na zamówienie klienta i całkowicie spersonalizowane, dopasowane do okazji. Same pudełeczka są ozdobione nie tylko od środka, ale również od zewnątrz, dlatego potęgują ciekawość i zaskoczenie w osobach obdarowanych. Portal Artyferia jest zatem polecany wszystkim tym, którzy doceniają polskie rękodzieło i lubią wręczać nieco mniej standardowe prezenty swoim najbliższym. Mnóstwo wzorów do wyboru pozwoli na zamówienie najlepszego exploding boxa spełniającego wszelkie najważniejsze kryteria.