lawa rozkladana

Gdzie sprawdzi się ława rozkładana o regulowanej wysokości?

Rozkładana ława o regulowanej wysokości może służyć zarówno jako stolik kawowy, jak i pełnowymiarowy stół. Z tego względu mebel sprawdza się w większości domowych pomieszczeń. Dlaczego warto zainwestować w ławostół?

Ławostół rozkładany i podnoszony do niewielkich wnętrz

Dużą popularnością cieszą się praktyczne meble takie jak ława rozkładana. Regulowana wysokość stolika czy opcja poszerzenia jego blatu dają wiele możliwości zaaranżowania wnętrza. Na co dzień ława może być złożona i nie będzie wtedy zajmować dużo miejsca. Natomiast jeśli w domu zgromadzi się więcej osób, to mebel można okazjonalnie przekształcić w pełnowymiarowy stół.

Każdy producent mebli nowoczesnych zdaje sobie sprawę, że mieszkańcy bloków coraz częściej muszą urządzać wnętrza w sposób kompaktowy. Niewielki metraż zobowiązuje lokatorów do wybierania wielofunkcyjnych dodatków, które zapobiegają zagracaniu ograniczonej przestrzeni.

Modne ławy pokojowe do każdej aranżacji

Rozkładane ławy są nie tylko wielofunkcyjne, ale również uniwersalne pod względem estetycznym. Wybierając mebel w odpowiednim kolorze, można dopasować go do niemalże każdej aranżacji wnętrza. Drewniane ławy idealne wkomponują się do pomieszczeń utrzymanych w stylu klasycznym bądź rustykalnym.

Stoliki wykorzystujące materiały takie jak szkło, beton czy metal będą doskonałym dodatkiem do wnętrz industrialnych, minimalistycznych oraz loftowych. Natomiast ławy utrzymane w bieli lub innych jasnych barwach sprawdzą się we wnętrzach skandynawskich.

Ława prostokątna do salonu, jadalni czy pokoju dziecięcego

Ławostół z regulowaną wysokością to mebel o dużym potencjale. Taki praktyczny stolik można wkomponować do wielu wnętrz. Pokojowa ława zazwyczaj umieszczana jest w salonie, ale tak naprawdę sprawdzi się ona również w jadalni czy dziecięcej sypialni. Podnoszona ława w pomieszczeniu kuchennym może zastąpić duży stół, przy którym jada się posiłki. Natomiast w pokoju malucha ławostół jest alternatywą dla obszernego biurka.

Rozkładana ława z regulowaną wysokością to praktyczny dodatek do każdego wnętrza. Na ławostół warto postawić zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach.