Niepubliczne przedszkole – czym różni się od publicznego?

Niepubliczne przedszkole w Warszawie Entliczek pentliczek z roku na rok zdobywa zaufanie coraz większej grupy zarówno rodziców, jak i dzieci. Dzieje się tak, ponieważ przedszkole prywatne na Ursusie jest najnowocześniejszą placówką edukacyjną z indywidualnym podejściem do każdego dziecka oraz doskonale przeszkoloną kadrą pracowników.

Ponadto w podstawie programowej placówki niepublicznej istnieje możliwość zapisania dziecka na zajęcia dodatkowe, takie jak nauka języka angielskiego lub hiszpańskiego. Są to obecnie najpopularniejsze języki, jakie wykorzystuje się w licznych miejscach pracy.

Gdzie znajduje się Przedszkole artystyczne ursus?

Przedszkole posiada dwa oddziały – na ulicy Skoroszewskiej oraz oddział przy ulicy Prystora. Ich lokalizacja została położona na osiedlu Skorosze w taki sposób, aby rodzice komfortowo i bez przeszkód mogli odebrać swoje dzieci.

Przedszkole Entliczek Pentliczek doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest obycie kulturowe i znajomość historii. Dlatego, dzięki zlokalizowaniu oddziałów w centrum miasta często są organizowane wyjścia do muzeów, ale także na przedstawienia i wydarzenia kulturowe.

Jak zapisać dziecko do Przedszkola artystycznego ursus?

Zapisów można dokonać w dowolnym czasie w roku. Dzieci, jakie są przyjmowane do niepublicznego przedszkola, mogą być w wieku od 2,5 do 6 lat. Jeżeli dziecko spełnia warunki wiekowe, wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia, która jest ogólnodostępna na stronie internetowej przedszkola.

Powinno się ją wypełnić i przesłać do placówki, następnie podpisać umowę na miejscu i dokonać opłaty wpisowej. Po dokonaniu wszystkich formalności dziecko ma gwarancję przyjęcia do przedszkola.